O službě

Revoluce v praní prádla
Jedná se o SAMOOBSLUŽNÉ, průmyslové a vysokokapacitní pračky, které disponují hi-tech technologií. Díky tomu lze cyklus praní a sušení zkrátit na pouhých 50-60 minut, v závislosti na zvoleném programu. Můžete využít platby v hotovosti (bankovky, mince) a také bezkontaktní placení (karta, mobil, hodinky apod.) Před koncem praní tj. cca 10 minut Vám kiosek zašle upozornění formou SMS zprávy. Vy si tak během praní můžete vyřešit své každodenní nákupy, případně využít jiných služeb poblíž kiosku. Poté si domů odnesete čisté, voňavé a suché prádlo.

PRÁDLOMAT V.1

První verze prádlomatu, který jsme si sami nadesignovali, naprogramovali a vyrobili. Jedná se tak o ryze Českou výrobu! Tato verze je mimo jiné uživatelsky intuitivnější a to díky naší "ONE TOUCH" technologii, kterou doplňuje hlasový průvodce, pračku tak zvládne spustit opravdu každý. Nabízí také možnost čištění a desinfekce před každým praním, automatické dávkování pracích prostředků a bezplatná informační SMS před koncem praní je samozřejmostí. V budoucnu plánujeme rozšíření maximální kapacity až na neuvěřitelných 9kg a 20kg prádla!
videotip:
Jak intuitivní je ovládání našeho Prádlomatu?

PRÁDLOMAT V.2

Druhá verze prádlomatu, který si vyrábíme sami. Tato menší verze nese označení "minimax" a nabízí vše, co od kvalitní prádelny očekáváte! Intuitivní "ONE TOUCH" technologie, hlasový průvodce, automatické dávkování pracích prostředků, možnost čištění a desinfekce před každým praním a samozřejmě bezplatná informační SMS před koncem praní. Vzhledem k tomu, že drtivá většina našich zákazníků vyhledává právě velkoobjemné praní, jsme u tohoto typu vynechali 8kg pračku. Prádlomatkiosek tak aktuálně disponuje 18kg pračkou včetně sušičky.
videotip:
Jak se pere Alík v Prádelně Revolution?

PRÁDELNA REVOLUTION

Jedná se vůbec o první typ našich prádelen, které nám dodával externí výrobce. Tyto prádlomatkiosky byly vyrobeny ve Francii a celkem jich máme postaveno a v provozu 40 kusů po celém Česku. Rozdíl mezi touto prádelnou a prádlomaty naší výroby (V.1 a V.2) je především v tom, že u Prádelny Revolution je třeba více kroků ze strany zákazníka, než se pračka spustí, dále nedisponuje možností čištění a desinfekce před každým praním. Tyto pračky disponují maximální kapacitou 8kg a 18kg včetně sušičky jako u prádelen naší výroby.
1

Krok

Přejděte ke stroji a vložte Vaše prádlo do pračky 8kg nebo 18kg, případně do sušičky o kapacitě 18kg. Prádlomaty naší výroby (V.1 + V.2) si můžete předem za příplatek vydesinfikovat. Prací prášek je zahrnut v ceně, aviváž je též za příplatek. Nezapomeňte NASTAVIT SPRÁVNOU TEPLOTU PRANÍ!
2

Krok

Přejděte k platebnímu terminálu a postupujte podle instrukcí. Pračka se po spuštění programu uzamkne a po ukončení opět odemkne. Žádný typ prádlomatů NEVRACÍ PENÍZE při platbě v hotovosti! U naší verze (V.1 + V.2) můžete zaplatit část v hotovosti a zbytek doplatit kartou.
3

Krok

Vaše prádlo je do 45 minut vyprané a pokud s sebou nechcete vozit mokré prádlo, využijte sušičku. Doba sušení je standardně 15 minut, ale je možné dobu sušení prodloužit, v případě praní velmi objemného prádla. Nezapomeňte NASTAVIT SPRÁVNOU INTENZITU SUŠENÍ!
8 KG PRAČKA
200
Cyklus praní
 • PRACÍ PRÁŠEK - v ceně
 • AVIVÁŽ - příplatek 30Kč
 • DESINFEKCE - příplatek 20Kč
 • Pro běžné každodenní praní, využívají hlavně jednotlivci, zahraniční zaměstnanci, studenti, brigádníci apod.
18 KG PRAČKA
300
Cyklus praní
 • PRACÍ PRÁŠEK -  v ceně
 • AVIVÁŽ - příplatek 50Kč
 • DESINFEKCE - příplatek 20Kč
 • Objemná pračka, která nabízí praní takových velikostí a objemů, kterými běžná pračka v domácnosti nedisponuje.
18 KG SUŠIČKA
50
Cyklus sušení
 • DOBA SUŠENÍ - 15 minut
 • +15 MINUT - příplatek 50Kč
 • NEZAMYKÁ SE - bezp. důvody
 • Velká sušička, která dokonale doplňuje tuto dvojici praček. Během pouhých 10 minut zahubí 99,99 % bakterií a virů.
Fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu tzn. 365 dní v roce, včetně zimního období a svátků. Kdykoliv si potřebujete vyprat, jsme tu pro Vás!
Do 60 minut jedete domů s čistým, voňavým a suchým prádlem. Pokud prádlo po vysušení ihned složíte, nemusíte ho mnohdy ani žehlit.
Úspora prostoru, času a peněz již nepotřebujete pračku ani sušičku. Odpadají starosti s koupí veškerých pracích prášků a aviváží.
U nás vyperete i věci, které doma díky jejich objemu nevyperete a nevysušíte. Např. potahy, deky, kabáty, peřiny, polštáře, plyšové hračky aj.
Kvalitní prací prostředky a aviváže, které si vzhledem k jejich vysoké ceně běžně nekoupíte. Jsou vhodné i pro osoby, které trpí alergiemi.
Myslíme na osoby, které jsou na invalidním vozíku. Máte možnost zajet autem až k prádlomatu a nemusíte tak Vaše prádlo nosit přes celé parkoviště.
Můžete si nastavit SMS upozornění, aby Vám 10 minut před koncem praní přišla bezplatná SMS s upozorněním, že si máte své prádlo vyzvednout.
Během celého pracího procesu si můžete vyřešit Vaše každodenní nákupy, nebo využít jiných služeb v přilehlých obchodních centrech.

Hygiena a desinfekce

Všechny naše prádelny jsou denně fyzicky navštěvovány a kontrolovány zodpovědnými osobami, které všechny naše pračky a sušičky čistí šetrnými desinfekčními prostředky.
videotip:
Kdy jste naposledy prali peřinu? Pozor na breberky!
 • Pračky mají automatický samočistící efekt během samotného praní. Prádlomatkiosek (V.1 + V.2) nabízí také možnost desinfekce před každým praním.
 • Používáme výhradně kvalitní prací prostředky a aviváže, které mají "ECO CERTIFICATE" tzn. nejvyšší punc ohledně hygieny a kvality v EU. Jsou bez zbytečné chemie a fosfátů a zároveň šetrné k životnímu prostředí.
 • Pokud po každém praní využijete sušičku, máte tak jistotu, že během 10 minut zlikvidujete 99,99% bakterií a virů - což je prokázané. Sušička má nastavený 15 minutový program, který lze za příplatek prodloužit.

Vyhledávání