Podmínky použití

Všechna práva vyhrazena
(a)
  • Tato internetová stránka je soukromá webová prezentace zaměřená především na: propagaci služeb, affiliate marketing a rozvoj finanční gramotnosti. Jako v každém podnikání mohou být vaše výsledky rozdílné a jsou založeny na vašich osobních možnostech, obchodních zkušenostech, znalostech a motivaci. Není žádná garance úrovně úspěchu, jaký můžete dosáhnout. Podnikání v on-line byznysu je velmi riskantní a může být spojeno s podnikatelským rizikem ztráty části, nebo všech vložených finančních prostředků. Před přijetím jakéhokoliv obchodního nebo investičního rozhodnutí se seznamte s možnými riziky. Existuje zde možnost, že budete na jakékoliv části této webové prezentace přesměrováni na oficiální web společnosti BestSeries s.r.o.. V žádném případě však autor tohoto webu nenese žádnou zodpovědnost za případné finanční či jakékoliv jiné ztráty. Tato webová prezentace neobsahuje žádné investiční doporučení a nemůže být považována za žádnou formu investičního poradenství.
(b)
  • Autor této webové prezentace si vyhrazuje právo: mít zde uvedené neúplné či zastaralé informace o společnosti BestSeries s.r.o. a to včetně informací o službách či podnikatelských záměrech které provozuje. Není v silách autora tohoto webu, aby prezentace byla vždy zcela aktuální. V žádném případě se však nejedná o účel uvádět zavádějící či nepravdivé informace.
(c)
  • Na této webové prezentaci je interně zakódován script, který na všech částech tohoto webu neumožňuje: klikání pravým a levým tlačítkem (myš, touchpad aj.) - tzv. "contextmenu" a to za účelem zabránění kopírování a neoprávněného šíření všech částí webové prezentace. Script nijak nezasahuje do samotné instalace žádného z webových prohlížečů, ani se nepodílí na jeho žádném dalším nastavení.
(d)
  • Kopírování jakékoliv části webové prezentace (design, texty, obrázky, fotografie, videa aj.) je zakázáno. Obsah je majetkem autora webové prezentace, převážně pak: (texty, obrázky, design webu aj.), či společnosti BestSeries s.r.o., převážně pak: (fotografie, videa aj.). Použití jakékoliv části této webové prezentace je možné pouze se souhlasem autora nebo dané společnosti.
(e)
  • Autor webové prezentace si vyhrazuje právo: kdykoliv měnit veškerý obsah webu. Aby byl zajištěn nejlepší možný zážitek při procházení webu, nejsou zde zobrazovány žádné reklamy třetích stran, ze kterých by plynul zisk pro jeho financování. V případě, že webová prezentace nenaplní očekávání či bude vykazovat finanční ztráty, autor si vyhrazuje právo: kdykoliv zrušit přidružené domény, vypnout část webu nebo dokonce celý web.
V případě, že nesouhlasíte s výše uvedenými body prosím, opusťte tuto webovou prezentaci.
Vyhledávání