Pro Investory

Rentiérem z praní prádla

Proč se zapojit

Jsme ryze Česká a transparentní společnost, kterou vedou dva bratři Jan & Tomáš Holý. Spojili jsme dohromady více, než 15 let zkušeností v oblasti vedení lidí, obchodu a bankovnictví. Aktuálně je za námi vidět 6 let intenzivního vývoje a expanze, která nabírá raketové tempo. Přidejte se k nám a staňte se součástí komunity díky které můžeme rozšiřovat síť veřejných venkovních prádelen - prádlomatkiosků. Služba se postupně rozšiřuje do celé Střední a Východní Evropy! V roce 2022 jsme se stali jedničkou na trhu, co se týká samoobslužného praní.

Jak to funguje?

Celá myšlenka se realizuje pomocí sdílené ekonomiky, kdy se skupina investorů skládá na dané aktivum. V našem případě jsou to právě prádlomatkiosky. Zisk, který toto aktivum přináší se následně rozděluje dle platných úrokových tabulek a obchodních podmínek mezi investory. Máme na starost "fulltime" servis, který se o celý bezchybný chod stará ve dne/v noci a to komplexně!

Co vše zastřešujeme?

Výběr lokalit, stavební povolení, povolení od hygieny, smlouvy s OC (případně dalšími subjekty), výkopové práce, výroba a transport kiosků, výstavbu kiosků, servis kiosků, denní údržbu, právní služby, pojištění (živelné pohromy, vandalismus apod.), účetnictví, IT programátory a specialisty, marketing, nonstop péče o zákazníka, slevové programy... To vše zastřešuje naše společnost, Vy pouze profitujete!
SLOVO MAJITELE:
A jaká je Vaše vysněná měsíční renta?

Naše spolupráce

Spolupracujeme s největšími obchodními centry, menšími řetězci, automyčkami, soukromníky apod. a pečlivě pro Vás vybíráme lokality, kde naše prádlomatkiosky stavíme. O výstavbu, údržbu a bezchybný chod se stará náš realizační tým.
& další naši partneři...

Unikátní strategie

Generace - neboli multiplikace je alfa & omega celého byznysu. Slouží ke generaci dalších poboček, které diverzifikují riziko do celé sítě a náš společný business je tím pádem stabilnější a v časovém horizontu i výnosnější. Díky této strategii se úroková sazba všech podporovatelů s narůstajícím počtem generačních kiosků zvyšuje - nastává tak efekt sněhové koule, která se v čase nabaluje. Všichni naši podporovatelé tak v čase získávají tzv. složený úrok ve složeném úročení.

Základní úrok

Základní úrok se vypočítává každý měsíc na základě průměrné návštěvnosti všech prádelen, které jsou alokovány. Od ⌀ návštěvnosti 2 je vyplácen základní úrok 2% p.a. Pokud by byla průměrná návštěvnost např. 5 denně je výsledné procento 7% p.a. viz. tabulka úroků.

Do výpočtu úroků zahrnujeme také desetinná místa, např. ⌀ návštěvnost 4,65 atd.

 ZÁKLADNÍ = 7% p.a.

Generační úrok

Generační úrok se tvoří řízeným money managementem ze základních prádelen. Tyto prádelny jsou jednoduše v systému navíc. Generační úrok je spravedlivě rozdělen mezi partnery, kteří podpořili základní výstavbu a tvoří vždy polovinu úroku základního.

S každým Generačním kiosem se navyšuje úrok základní tzn. že úroky se v čase zvyšují!

% REŽIE
 • zisk pro společnost + veškeré náklady na provoz, IT specialisté, pojištění, fond oprav, péče o zákazníka, marketing apod.
% ÚROKY
 • zisk který se dělí mezi investory, kteří podpořili základní výstavbu formou Konfigurátoru a Opakovaných plateb.
% GENERAČNÍ KIOSKY
 • část zisku se odkládá na výstavbu dalších tzv. Generačních prádlomatů, které navyšují základní úrokovou sazbu.

% Tabulka úroků

Úrok je v p.a. vyplacen každý 7 den následujícího měsíce!
 • Úroková sazba se odvíjí od průměrné návštěvnosti všech alokovaných prádlomatů za každý měsíc
 • Základní úroková sazba se aktuálně pohybuje mezi 5-8% p.a.
 • Generační úroková sazba (která je navíc) se aktuálně pohybuje mezi 2,5-4% p.a.
BUSINESS PROMO:
Tisíce našich partnerů profituje s námi. Přidej se do revoluce!

Nejlepší podmínky na trhu...

Díky vlastní výrobě a vlastních výrobních prostorů jsme se stali absolutně nezávislými na jakýchkoliv subdodavatelích a tím jsme upevnili své základy. S tím, jak roste naše podporovatelská síť a počet zákazníků, kteří využívají naše služby, jsme se v roce 2023 rozhodli nabídnout Vám to nejlepší, co na trhu s investicemi můžete naleznout.
 • Nová, přehledná a intuitivní back-office
 • Nové přehledy, pro ještě větší transparentnost
 • Spuštění UNIKÁTNÍ tzv. Expanzní podpory
 • Navýšení možného úroku až 1,3% p.m. (měsíčně)

Získejte absolutní maximum!

Našim nejaktivnějším podporovatelům a leaderům nabízíme možnost tzv. VIP členství, které s sebou nese řadu výhod! Jsou to partneři, kteří patří k absolutní špičce v našem byznysu a právem získávají EXKLUZIVNÍ podmínky.
 • VIP členství můžete získat trvale, či dočasně
 • Plňte postupové žebříčky a získejte EXKLUZIVNÍ úrok
 • Celkový možný úrok až 48% p.a. (ročně)

Jak investovat

Zaujala Vás naše myšlenka samoobslužných prádelen? Přidejte se k nám a začněte profitovat ještě dnes! Disponujeme komplexním řešením od výroby, výstavby přes provoz a servis našich zařízení. Pro všechny naše partnery to znamená ohromnou přidanou hodnotu s bezstarostným podnikáním. Systém je navržen spravedlivě a tak, aby budovaní pasivního příjmu z praní prádla bylo dostupné pro každého!
1

Založte si účet a vložte minimální vklad...

Po nezávazné registraci do našeho systému je nutné uhradit VSTUPNÍ VKLAD 1000 KČ, který Vám umožní přístup do Vaší on-line kanceláře a odemkne celý systém včetně veškerých statistik a možností investic. Vytvořené účty bez jakékoliv investice budou po čase ze systému smazány.
2

Váš vstupní vklad právě začíná pracovat...

Částka 1000 Kč je rozdělena v poměru 50/50, kdy polovina jde do ZÁKLADNÍ PODPORY a druhá polovina do EXPANZNÍ PODPORY. Při splnění podmínek získáte STARTOVNÍ úrok v průměrné výši 8,5% p.a. Nyní máte přístup do našeho systému, který můžete začít využívat naplno.
3

Zvolte si strategii a budujte pasivní příjem...

Preferujete dlouhodobé investování po menších částkách, či jednorázový vklad? Nabízíme jedny z nejlepších podmínek, které můžete na trhu získat. Klíčem k úspěchu je PRAVIDELNÁ INVESTICE, kdy můžete díky kumulaci prostředků získat reálný úrok až 1,3% p.m. (MĚSÍČNĚ) + generační bonus!

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Podrobný přehled aktuálních investičních příležitostí, které jsou k dispozici.

Konfigurátor podpory

Výše úroků vyplácených z konfigurátoru se dělí do třech částí (základní, expanzní, generační). Při zainvestování jakékoliv částky, se částka automaticky rozděluje 50/50 (základní + expanzní). Zatímco základní úrok je vyplácen vždy, u expanzního úroku jsou podmínky pro výplatu individuální. Záleží zde především na celkové výši Vaší investice a Ø praní/kiosek za daný měsíc. Podmínky pro vyplacení expanzní podpory si může každý investor v čase zjednodušit, a to formou kumulace vložených prostředků. Generační úrok je bonus navíc, nárok mají investoři, kteří podpořili základní výstavbu kiosků, ze kterých následně vzejde kiosek generační.
Původně také nazýván jako Paletový systém. Do našeho unikátního konfigurátoru zadáte částku, kterou chcete aktuálně podpořit. Následně Vám systém přepočítá, jaké reálné zhodnocení můžete v danou chvíli očekávat.
 • Zákl. úrok: 7-8% p.a. / 0,58% p.m.
 • Exp. úrok: 9,6-24% p.a. / 0,8-2% p.m.
 • Gen. úrok: 3-4% p.a. / 0,25-0,33% p.m.
 • Ø Celk. úrok investorů: 14-17% p.a.
 • BEZ ZÁVAZKŮ: podpoříte kdykoliv
KONFIGURÁTOR
Od
1000
nebo 40€

Opakované platby

Výše úroků vyplácených z opakovaných plateb se dělí do třech částí (základní, expanzní, generační). Při zainvestování jakékoliv částky, se částka automaticky rozděluje 50/50 (základní + expanzní). Zatímco základní úrok je vyplácen vždy, u expanzního úroku jsou podmínky pro výplatu individuální. Záleží zde především na celkové výši Vaší investice a Ø praní/kiosek za daný měsíc. Podmínky pro vyplacení expanzní podpory si může každý investor v čase zjednodušit, a to formou kumulace vložených prostředků. Generační úrok je bonus navíc, nárok mají investoři, kteří podpořili základní výstavbu kiosků, ze kterých následně vzejde kiosek generační.
Vhodné pro drobné investory, kteří by rádi spořili každý měsíc po menších částkách. Díky "opakovačkám" tak můžete kumulovat aktiva, aniž by to ohrozilo Váš rozpočet. Jako bonus získáte přístup k podrobným statistikám u vybraných kiosků.
 • Zákl. úrok: 7-8% p.a. / 0,58% p.m.
 • Exp. úrok: 9,6-24% p.a. / 0,8-2% pm.
 • Gen. úrok: 3-4% p.a. / 0,25-0,33% p.m.
 • Ø Celk. úrok investorů: 14-17% p.a.
 • BEZ ZÁVAZKŮ: přerušíte kdykoliv
opakovačky
Od
100
nebo 4€

Naše kryptoměna

Společnost BestSeries s.r.o. se rozhodla vytvořit svůj unikátní Laundry token (zkrácené označení DRY), který jako jediná kryptoměna bude mít využití jako platidlo za naše služby. Již nyní jsou fixně daná pravidla, která zajistí, aby se token v čase stal deflačním tzn., že mince se budou postupně stahovat z oběhu. Laundry DRY token není jen další kryptoměna s vizí, ale již nyní roste jeho hodnota a to i přes to, že plánovaný vstup na burzu je v roce 2025. Našim partnerům jsme rozdali 25% tokenů a to zcela ZDARMA.

Laundry DRY v kostce


ZÁKAZNÍK
Kapka a v ní ruka znamená to nejdůležitější, co máme a to je náš zákazník, který znázorňuje srdce našeho společného projektu a je potřeba ho chránit a starat se o něho.

PODPOROVATEL
Oblouček nad kapkou znázorňuje našeho podporovatele, který chrání kapku, čili srdce našeho projektu. Podporovatel nám pomáhá v expanzi a je nedílnou součástí této vize.

SERVISNÍ SPOLEČNOST
Oblouček pod kapkou znázorňuje společnost BestSeries s.r.o., která vše zastřešuje a stará se o to, aby byla kapka maximálně spokojená. V neposlední řadě také dává možnost každému jednomu podporovateli, aby společně s celým ekosystémem rostl a získal z něho maximum.
Celkové množství 1 500 000 000 DRY

Rozděleno do sedmi pilířů...

 • 500 000 - Komunita podporovatelů = ZDARMA
 • 600 000 - Burza = VOLNĚ PRODEJNÉ
 • 400 000 - Implementace, výstavba, marketing, rezerva, společnost...
Jednorázový BOOST
Společnost BestSeries s.r.o. se zavazuje, že při vstupu na burzu nakoupí tokeny z volného prodeje v poměru 1 praní x 5 Kč (0,22 USD) za každé praní, čili veškerá praní od roku 2019 až po listing na burze. Tyto mince zůstávají ve vlastnictví společnosti a udávají tokenu prvotní kapitalizaci. Tato kapitalizace může být odprodána pouze poměrem 1% nakoupených DRY každý kalendářní měsíc. Společnost dá k dispozici adresu použitého blockchainu, kde budou tyto transakce vedeny.
Opakovaný BOOST
Společnost BestSeries s.r.o. se zavazuje, že při vstupu na burzu provede každý 7. den v měsíci burzovní nákup DRY v poměru 1 praní x 5 Kč (0,22 USD) za každé praní. Tyto mince nezůstávají ve vlastnictví firmy a budou staženy z oběhu tzv. procesně "spáleny" dle pravidel použitého blockchainu. Tím se bude postupně množství mincí v oběhu snižovat a tokeny se tak stávají vzácnější - nastává tzv. deflace.
ROZDALI JSME VÁM 500 000 DRY!
 • Tyto DRY tokeny byli k dispozici do úplného rozdání
 • Zalistování Laundry DRY tokenu na burzy proběhne v letech 2024/2025, poté můžete tokeny volně nakupovat i prodávat
 • Pravidelný "BOOST" a proces tzv. "pálení" zajistí, že se token v čase stává deflačním a tím roste jeho hodnota
 • O dalším vývoji včetně toho, kde Laundry DRY token nakoupit/prodat Vás budeme informovat...

Affiliate program

Chceš si vydělat ještě více? Pokud jsi angažovaný nabízíme ti skvělou příležitost ve formě budování kariéry. Stovky našich partnerů mají každý měsíc kromě výplaty ze svého zaměstnání a úroků z podpory další peníze navíc. Pokud využijete náš systém naplno, můžete si díky úrokům z podpořených částek a kariérou měsíčně přijít na pěkný balík peněz! Do rukou se Vám dostává štědrý a spravedlivý provizní systém odměn, podpora majitelů i leaderů, široká komunita a pravidelná živá vysílání. Budování on-line byznysu nikdy nebylo snazší!

My chceme expandovat...

A Vy rychle vydělávat... nyní máte (konečně) v rukou byznys, který je reálný, hmatatelný a využívají ho miliony spokojených zákazníků. O naší službě již ví kde kdo, ale málokdo ví, že se může stát nedílnou součástí tohoto byznysu, který nemá ve Střední a Východní Evropě obdoby.
 1. Seznam se s projektem...
  Je důležité, aby jste věděli do čeho Vy sami investujete. Seznamte se s back-office a udělejte si pár desítek minut času na živé vysílání přímo s majiteli. V neposlední řadě kontaktujte leadera, který Vám zodpoví případné dotazy.
 2. Podpoř výstavbu...
  Na základě vlastní svobodné vůle a dle svých možností a preferencí si určete svoji investiční strategii a staňte se podporovatelem. Bude nutné si hlídat otevřené síťové linie, aby Vám případné provize nepropadli.
 3. Sdílej myšlenku dál...
  Díky reálné službě, kterou může každý vidět, či ji sám využívat, bude propagace byznysu o dost snazší. Nabídněte svým přátelům, rodině, případně lidem ve Vašem okolí možnost investovat a vydělávat na službě, kterou možná sami často využívají.
 4. Začni profitovat!
  Za každý nákup investičního balíčku některého z vašich doporučených získáte provizi. Výše provize záleží na tom, který typ podpory si daný člověk zvolí a v jaké síťové linii se nachází. Můžete otevřít až 30 linií a doporučit kolik lidí chcete, výdělky u nás nejsou omezené.
Pozor na podvody:
Transparentnost a udržitelnost je u nás na prvním místě!
čas jsou peníze...

Nyní je to na Vás...

Vytvořili jsme revoluční koncept, díky kterému může profitovat opravdu každý. Transparentnost, důvěra a spokojený zákazník je u nás VŽDY na prvním místě!

REÁLNĚ - Tvoříme pouze reálné věci, které mají smysl a jsou prospěšné pro širokou veřejnost.

STABILNĚ - Neslibujeme nesmysly, udržitelnost projektu a vyplacení našich partnerů je pro nás klíčem k úspěchu a vzájemné spokojenosti.

EFEKTIVNĚ - Nebojíme se inovací, nasloucháme komunitě a díky tomu se můžeme posouvat vpřed a růst raketovým tempem.
_____________________________________________________

Získejte ihned přístup do své back-office!

_________________________________________________________

Přehrajte si naši úvodní Videoprezentaci!


Sledujte naši oficiální Facebook skupinu!

VĚRNOSTNÍ BONUS
Nebo-li "VBS" je naše bonusová interní měna. Získáte 10 "VBS" za každé denní přihlášení do systému. Motivujeme tak partnery k tomu, aby sledovali vývoj projektu. Nasbírané "VBS" můžete využít v našem e-shopu.
PROVIZE Z NÁKUPŮ
Pohybují se mezi 0,2-20% z dosaženého obratu. Zaleží však na tom, v jaké síťové linii se daný partner nachází a také na typu podpory (Konfigurátor, Expanzní podpora, Opakovačky). Získané provize si můžete kdykoliv vybrat na BÚ.
MĚSÍČNÍ BONUS
Nárok na tento bonus mají první tři podporovatelé, kteří mají nejvyšší obrat ve své první linii. Bonus za 1. místo je 1% druhé místo získá 0,5% a třetí místo získá 0,3% z celkového dosaženého obratu za daný měsíc.
KVARTÁLNÍ BONUS
Je bonus, který se rozděluje kvartálně mezi partnery, kteří dosáhnou vyšších pozic v kariéře a za poslední tři měsíce podpořili výstavbu. Díky tomuto bonusu si lze každé tři měsíce přijít na pěkný balík peněz takřka bez práce.
SPECIÁLNÍ AKCE
Můžete se těšit na mimořádné akce, např. výroční, jubilejní, Vánoční atd. V rámci těchto akcí můžete získat zvýhodněné podmínky oproti těm, kteří se přidají v pozdější fázi vývoje. Věrnost se u nás vyplácí!
OFFLINE AKCE
Jsme transparentní, nic neskrýváme! Proto pořádáme tzv. "offline" akce, kterých se můžete zúčastnit. V rámci těchto akcí představujeme novinky, plány do budoucna, zodpovídáme dotazy a samozřejmě slavíme úspěchy!
Vyhledávání